Hotele Beskidy

jesteśmy zaufanym partnerem dla firm

Dowiedz się więcej

Hotele Beskidy

Hotele Beskidy to najlepsze miejsce dla wszystkich, poszukujących noclegu w komfortowym hotelu w Beskidach. 

42 pokoje i apartamenty o standardzie 4*, wyśmienity serwis, znana i uznana restauracja oraz położenie w pobliżu najlepszych stoków i tras w Wiśle gwarantują niezapomniany wypoczynek.

Hotele Beskidy to atrakcyjne ceny i bardzo bogata oferta noclegów i pakietów. Oferta Mercure Wisła na pewno znajdzie uznanie w Państwa oczach: http://www.mercurewisla.pl/pakiety

W celu zarezerwowania hotelu w Beskidach, zapraszamy do kontaktu:

Telefon: (+48) 33 855 38 09
Email: recepcja@mercurewisla.pl

Beskidy to jedno z najbardziej malowniczych pasm górskich w Polsce. Jednocześnie bardzo zróżnicowane, oferują wszystkim odwiedzającym nie tylko atrakcje zimą, ale także latem, wiosną i jesienią. Bardzo dużo atrakcji oraz bogata baza hotelowa sprawiają, że hotele Beskidy to jedno z ulubionych miejsc dla turystów z Polski i zza granicy. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty Hotele Beskidy. 

Dodatkową atrakcją Beskidów jest fakt, że są położone na granicy Polski, Czech i Słowacji, co sprawia, że jednego dnia możemy odwiedzić te trzy kraje. W każdym z nich znajdziecie dużo atrakcji, zarówno dla dorosłych, dzieci, jak i całych rodzin. Nie ma bardziej atrakcyjnego i zróżnicowanego miejsca w Polsce. Zapraszamy w Beskidy!


Serdecznie zachęcamy Państwa do składania zapytań poprzez formularz kontaktowy
Aktualne oferty specjalne:

Klub Hotel Wisła Mercure

Nie przegap najlepszych okazji! Dołącz do naszego klubu mailowego aby raz w miesiącu otrzymywać informacje
o najnowszych zniżkach i pakietach pobytowych w Hotelu Wisła Mercure.

Hotel Wisła Mercure jest beneficjentem projektu

Logo programu europejskiego