Przyjęcia okolicznościowe

jesteśmy zaufanym partnerem dla firm

Dowiedz się więcej

Przyjęcia okolicznościowe


Wieloletnie doświadczenie oraz pasja i zaangażowanie naszych pracowników to gwarancja doskonałej organizacji każdej uroczystości. Na każdym etapie organizacji wydarzenia, od planowania po realizację, zapewniamy Państwu bezustanne wsparcie doświadczonego personelu. Gwarantujemy również doskonałą obsługę gastronomiczną każdego wydarzenia. Hotel Mercure Wisła Patria od lat słynie bowiem z doskonałej kuchni i rewelacyjnej obsługi.

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa każdy rodzaj przyjęcia – od chrzcin, przez komunie i konfirmacje, aż po urodziny i bankiety firmowe (konferencje, imprezy integracyjne i in.). Zajmujemy się również profesjonalną organizacją wesel, imprez sezonowych (np. majówki, ferie zimowe i letnie) oraz świątecznych (Boże Narodzenie czy Sylwester).

Organizujemy transport gości: bus, autobus, taxi. Menu dopasowujemy do charakteru spotkania. Ceny rozpoczynają się od 30 zł/os. Jeżeli chcieliby Państwo, by podczas przyjęcia pojawiła się muzyka na żywo lub inne atrakcje – prosimy o określenie swoich potrzeb, my zajmiemy się resztą.

Nawiąż kontakt z Hotelem Mercure Wisła Patria i ciesz się przyjęciem na najwyższym poziomie.

Serdecznie zachęcamy Państwa do składania zapytań poprzez formularz kontaktowy
Aktualne oferty specjalne:

Klub Hotel Wisła Mercure

Nie przegap najlepszych okazji! Dołącz do naszego klubu mailowego aby raz w miesiącu otrzymywać informacje
o najnowszych zniżkach i pakietach pobytowych w Hotelu Wisła Mercure.

Hotel Wisła Mercure jest beneficjentem projektu

Logo programu europejskiego